Czym jest bielizna korygująca?Jaka jest najlepsza dla Ciebie? 0
Czym jest bielizna korygująca?Jaka jest najlepsza dla Ciebie?

Noszenie bielizny nie musi być nudne. Wiele zależy bowiem od tego, co i jak nosisz. W wyjątkowych okolicznościach sprawdza się specjalny rodzaj odzieży spodniej. Dlatego warto wiedzieć co to bielizna korygująca i jaka jest najlepsza, w zależności od tego, co zakładasz na wierzch. Dzięki temu rozwiązaniu może się okazać, że nawet w obcisłej sukience wyglądasz zjawiskowo.

Bielizna wyszczuplająca poprawia samopoczucie

Bielizna korygująca (o tym jaka jest najlepsza powiemy później), ma zasadnicze zadanie. Powinna bowiem ukryć wszelkie mankamenty Twojej urody, ściskając i opinając fałdy i szpetne wybrzuszenia. Powodów, dla których ciało z wiekiem traci na jędrności jest wiele, jednak to cudowne rozwiązanie pozwala każdej kobiecie poczuć się lepiej. Dlatego jeśli nie lubisz swojego odbicia w lustrze, być może właśnie dzięki bieliźnie modelującej ponownie będziesz nosić ulubione stroje. Nie jest to żaden powód do wstydu, gdyż z tego szczególnego rozwiązania korzystają także znane aktorki i artystki.

Różne typy bielizny modelującej

Kobieta kobiecie nie jest równa, nie można więc stworzyć uniwersalnego wzoru bielizny korygującej. O tym jaka będzie najlepsza dla Ciebie, zdecydujesz poznając dokładnie swoją figurę.

- Body – opinają całe ciało, od pośladków aż po biust, posiadając dla niego odpowiednie wycięcie. Dzięki temu możesz wypłaszczyć pośladki, brzuch i boczki, bez szkody dla swoich piersi.

- Majtki wyszczuplające – koncentrują się na dolnej części Twojego ciała.

- Halki – podobnie jak body opinają całe ciało, a różnica polega na tym, że nie mają nogawek. Z tego względu nadają się pod sukienki.

- Półhalki – tak samo jak majtki koncentrują się na dolnej części ciała, z przeznaczeniem do noszenia pod spódnicami.

Bielizna korygująca, jaka najlepsza dla Ciebie?

To, jakiego rodzaju bieliznę wybierzesz, zależy w dużej mierze od tego, co zamierzasz założyć na wierzch. Nie zawsze bowiem potrzebujesz wyszczuplić całe ciało, a jedynie jego fragment. Dlatego to, jaka bielizna korygująca jest najlepsza dla Ciebie, to kwestia bardzo zmienna.Być może tym, czego potrzebujesz, są wysokie majtki modelujące, które dochodzą aż pod biust, ukrywając wewnątrz cały brzuch i boczki. Jednocześnie podnoszą pośladki. A może idealnym typem bielizny dla Ciebie są majtki niskie, kończące się pod pępkiem, które koncentrują się na korekcji i podniesieniu pośladków. Możesz też wybrać majtki modelujące z nogawkami.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl